O mnie

Marzenia się nie spełniają, to my je spełniamy. Po tym zdaniu można wywnioskować, że jestem marzycielką, ale druga strona medalu jest taka, że równie mocno stąpam po ziemi. Mam wiele zainteresowań, ale moją pasją są podróże, to dzięki nim mobilizuję się do działania nawet wtedy, gdy dopada mnie totalne zniechęcenie.

 

Moja lista podróży - marzeń jest długa, ale co roku udaje mi się z niej coś wykreślić. Niestety zaraz potem w miejsce jednego punktu z listy, pojawiają się dwa kolejne.

 

Doświadczam poprzez zmysły, lubię próbować nowych rzeczy, a robię to najczęściej w towarzystwie mojego męża.

 

Magda

Napisz do mnie
megipodrozuje@gmail.com

MAPA BLOGA

NEWSLETTER

Zapisz się i bądź na bieżąco z treścią

Wszystkie opublikowane treści na niniejszym blogu są chronione prawem autorskim. Autorka serwisu "Megi w podróży - w poszukiwaniu swojego miejsca" zastrzega, że materiały fotograficzne oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością Magdy Sas-Włoszczowskiej. Kopiowanie, zwielokrotnianie i wykorzystywanie ich do jakichkolwiek celów bez wiedzy i zgody autorki jest zabronione, stanowi naruszenie prawa i może być podstawą do wkroczenia na drogę sądową. Jeśli chcesz użyć zdjęć lub tekstów, skontaktuj się ze mną pod adresem : megipodrozuje@gmail.com 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now